1821 Digital Gallery
10 Διάσημα κατοικίδια και οι γονείς τους

10 Διάσημα κατοικίδια και οι γονείς τους

Ποτέ μη βάλεις στο insta μωρό ή ζώο, θα σου κλέψει τη δόξα..

Η ζωομαμά Miley Cyrus

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on Feb 22, 2016 at 12:47pm PST

Herb Ritts

A photo posted by Herb Ritts Foundation (@herbritts) on Jun 24, 2016 at 10:49am PDT

Σχετικα
Σκύλοι και γάτες: Τι κάνουν όταν λείπουμε από το σπίτι;
Σκύλοι και γάτες: Τι κάνουν όταν λείπουμε από το σπίτι;

Twiggy και γάτα (φωτ. Helmut Newton)

A photo posted by HEFORSHEMEOW (@heforshemeow) on Oct 3, 2016 at 7:55pm PDT

Kaia Gerber

A photo posted by Kaia Gerber (@kaiagerber) on Oct 3, 2016 at 3:18pm PDT

Andriana Lima

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on Jul 9, 2016 at 10:55am PDT

Και ένα δωράκι: 

Christy Turlington

A photo posted by Christy Turlington Burns (@cturlington) on Aug 3, 2014 at 5:16pm PDT

Ariana Grande και το σκυλάκι της

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on Aug 10, 2016 at 4:03pm PDT

Katy Perry

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on Jan 22, 2015 at 9:47pm PST

Cara Delevigne και το τρισχαριτωμένο κουνελάκι της, Cecil 

A photo posted by Cecil Bunny Delevingne (@cecildelevingne) on Sep 10, 2016 at 3:21pm PDT

Maria Callas με το αγαπημένο της σκυλάκι

A photo posted by Maria Callas (@mariacallas26) on Aug 6, 2014 at 6:40am PDT

Gisele και τα αλογάκια της Baby και Mama

A photo posted by Gisele Bündchen (@gisele) on Jul 31, 2014 at 2:58pm PDT

 

 


YΓ: Δεν είναι κατοικίδιο, για την ακρίβεια δεν είναι καν αληθινό, αλλά είναι από τις πιο γνωστές πόζες με ζώα. Η Πίνα Μπάους στο στόμα του αλιγάτορα.Φωτό Helmut Newton. 

A photo posted by OLGA (@olgaavseevich) on Oct 2, 2016 at 4:05pm PDT

Κι άλλο ένα δωράκι: ο Μικ Τζάγκερ συνοδεύει ένα σκυλάκι στο τραγούδι

Back to top

Προσεχως

Το Soundtrack της Πόλης
Athens Voice 102.5