1821 Digital Gallery
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ

Πρεμιέρα στις 30 Αυγούστου

Στις 30 Αυγούστου ξεκινάει η κορυφαία μπασκετική διοργάνωση που θα λάβει χώρα στην Ισπανία και το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων από τους ΟΤΕ και ANT1 που διατηρούν τα τηλεοπτικά δικαιώματα δόθηκε στη δημοσιότητα.

Αναλυτικά:

Σάββατο 30 Αυγούστου

13.30 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Φιλιππίνες

Σχετικα
H Μαρία Σάκκαρη νίκησε τη Σιμόνα Χάλεπ 2-0
H Μαρία Σάκκαρη νίκησε τη Σιμόνα Χάλεπ 2-0

13.30 (OTE TV Sport 4): Ουκρανία-Δομινικανή Δημοκρατία

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή

18.30 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή

Σχετικα
Οι Βαλκάνιοι κάνουν… πλάκα στο NBA
Οι Βαλκάνιοι κάνουν… πλάκα στο NBA

19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Βραζιλία

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Σενεγάλη

21.00 (ΑΝΤ1): Ελλάδα-Σενεγάλη

22.30 (OTE TV Sport 2 HD): ΗΠΑ-Φινλανδία

23.00 (OTE TV Sport 4): Ιράν-Ισπανία

Κυριακή 31 Αυγούστου

14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Κροατία

14.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Κροατία

14.30 (ΟΤΕ TV Sport 4): Κορέα-Αυστραλία

16.30 (OTE TV Sport 4): Σερβία-Γαλλία

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη Πουέρτο Ρίκο

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Ελλάδα

21.00 (ΑΝΤ1): Φιλιππίνες-Ελλάδα

21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Αγκόλα

22.30 (OTE TV Sport 1 HD): Τουρκία-ΗΠΑ

23.00 (OTE TV Sport 5): Ισπανία-Αίγυπτος

Δευτέρα 1 Σεπτεμβρίου

13.30 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Σενεγάλη

16.30 (OTE TV Sport 2 HD): Ιράν-Σερβία

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Φιλιππίνες

18.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Φιλιππίνες

19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Αίγυπτος

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα

21.00 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα

23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Βραζιλία-Ισπανία

Τρίτη 2 Σεπτεμβρίου

14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αγκόλα-Μεξικό

16.00 (OTE TV Sport 2 HD): Ουκρανία-Τουρκία

16.00 (ΑΝΤ1): Ουκρανία-Τουρκία

18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Λιθουανία

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): ΗΠΑ-Ν. Ζηλανδία

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κορέα-Σλοβενία

21.00 (ΑΝΤ1): Κορέα-Σλοβενία

22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Φινλανδία-Δομινικανή Δημοκρατία

Τετάρτη 3 Σεπτεμβρίου

14.30 (OTE TV Sport 2 HD): Μεξικό-Αυστραλία

14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Πουέρτο Ρίκο

18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Σλοβενία-Αγκόλα

18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Αργεντινή

18.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Φινλανδία

19.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Βραζιλία

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Κροατία

21.00 (ANT1): Ελλάδα-Κροατία

21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Κορέα

22.30 (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): Δομινικανή Δημοκρατία-ΗΠΑ

23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Ισπανία-Γαλλία

23.00 (ΑΝΤ1): Ισπανία-Γαλλία

Πέμπτη 4 Σεπτεμβρίου

14.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Αγκόλα

15.00 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Φιλιππίνες

18.30 (OTE TV Sport 1 HD): Ουκρανία-ΗΠΑ

18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Κορέα-Μεξικό

19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο

19.00 (ΑΝΤ1): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο

19.00 (OTE TV Sport 5): Ιράν-Γαλλία

22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Λιθουανία-Σλοβενία

22.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Δομινικανή Δημοκρατία

23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Ισπανία

23.00 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Ελλάδα

23.00 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Ελλάδα

Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου

17.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των16

21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

Κυριακή 7 Σεπτεμβρίου

17.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

Τρίτη 9 Σεπτεμβρίου

18.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

Τετάρτη 10 Σεπτεμβρίου

18.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

Πέμπτη 11 Σεπτεμβρίου

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Ημιτελικά

22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, Ημιτελικά

Παρασκευή 12 Σεπτεμβρίου

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ημιτελικά

22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά

Σάββατο 13 Σεπτεμβρίου

19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Μικρός τελικός

Κυριακή 14 Σεπτεμβρίου

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Τελικός

22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, Τελικός

Back to top

Προσεχως

Το Soundtrack της Πόλης
Athens Voice 102.5