Visual Browsing
Ποιοι θα μας φέρουν μετάλλιο;
ΤΕΥΧΟΣ 579

Ποιοι θα μας φέρουν μετάλλιο;

Όλα τα ονόματα των Ελλήνων αθλητών στους Ολυμπιακούς

Στίβος 25

Κώστας Φιλιππίδης (επί κοντώ)

Κατερίνα Στεφανίδη (επί κοντώ)

Νικόλ Κυριακοπούλου (επί κοντώ)

Σχετικα
Σερ Άλεξ Φέργκιουσον: Οι φόβοι του για την απώλεια μνήμης
Σερ Άλεξ Φέργκιουσον: Οι φόβοι του για την απώλεια μνήμης

Λυκούργος Τσάκωνας (200 μ.)

Μαρία Μπελιμπασάκη (200 μ.)

Αντώνης Μάστορας (ύψος)

Σχετικα
Χαρδαλιάς-Super League 2: Στέλνουμε το θέμα σε Εισαγγελέα και ΕΑΔ
Χαρδαλιάς-Super League 2: Στέλνουμε το θέμα σε Εισαγγελέα και ΕΑΔ

Κώστας Μπανιώτης (ύψος)

Κώστας Δουβαλίδης (110 μ. εμπόδια)

Αλέξανδρος Παπαμιχάηλ (50 χλμ. και 20 χλμ. βάδην)

Αντιγόνη Ντρισμπιώτη (20 χλμ. βάδην)

Δέσποινα Ζαπουνίδου (20 χλμ. βάδην)

Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (δίσκος)

Σοφία Ρήγα (μαραθώνιος)

Ράνια Ρεμπούλη (μαραθώνιος)

Χριστόφορος Μερούσης (μαραθώνιος)

Βούλα Παπαχρήστου (τριπλούν)

Nίκος Σκαρβέλης (σφαίρα)

Αλεξία Πάππας (10.000 μ.)

Παναγιώτα Τσινοπούλου (20 χλμ. βάδην)

Παναγιώτα Βλαχάκη (μαραθώνιος)

Μίλτος Τεντόγλου (μήκος)

Λίλη Αλεξούλη (μήκος)

Mιχάλης Αναστασάκης (σφυροβολία)

Mιχάλης Καλομοίρης (μαραθώνιος)

Ειρήνη Βασιλείου (400 μ.)

Κολύμβηση 12

Κριστιάν Γκολομέεφ (50 μ. και 100 μ. ελεύθερο)

Στέφανος Δημητριάδης (200 μ. πεταλούδα)

Οδυσσέας Μελαδίνης (50 μ. ελεύθερο)

Ανδρέας Βαζαίος (200 μ. μικτή ατομική)

Παναγιώτης Σαμιλίδης (200 μ. πρόσθιο)

Νόρα Δράκου (50 μ. ελεύθερο)

Σπύρος Γιανιώτης (10 χλμ. μαραθώνια κολύμβηση)

Κέλυ Αραούζου (10 χλμ. μαραθώνια κολύμβηση)

Άννα Ντουντουνάκη (100 μ. ύπτιο)

Απόστολος Χρήστου (100 μ. ύπτιο)

Δημήτρης Κουλούρης (200 μ. πρόσθιο)

Χρήστος Κατραντζής (4x100 ελεύθερο)

Συγχρονισμένη Κολύμβηση 2

Ντουέτο

Ευαγγελία Πλατανιώτη, Εβελίνα Παπάζογλου ή Ευαγγελία Κουτίδη

Πόλο 13

Εθνική ομάδα των ανδρών

Ιστιοπλοΐα 7

Βύρωνας Κοκκαλάνης (RS:Χ)

Τζέλη Σκαρλάτου (RS:Χ)

Παύλος Καγιαλής,

Παναγιώτης Μάντης (470)

Γιάννης Μιτάκης (Φιν)

Σοφία Μπεκατώρου - Μιχάλης Πατενιώτης (Νacra 17)

Σκοποβολή 2

Άννα Κορακάκη (αεροβόλο πιστόλι)

Ευθύμης Μίττας (σκιτ)

Κωπηλασία 6

Κατερίνα Νικολαΐδου, Σοφία Ασουμανάκη (διπλό σκιφ γυναικών)

Γιάννης Χρήστου, Γιώργος Τζιάλας, Διονύσης Αγγελόπουλος, Γιάννης Τσίλης (τετράκωπος ανδρών)

Γυμναστική 9

Λευτέρης Πετρούνιας (ενόργανη)

Bλάσης Μάρας (ενόργανη)

Βαρβάρα Φίλιου (ρυθμική)

Βάσω Μιλλούση (ενόργανη)

Εθνική ομάδα ανσάμπλ (Σταυρούλα Σαμαρά, Ελένη Δόικα, Μιχαέλα Μεταλλίδου, Ιωάννα Αναγνωστοπούλου, Ζωή Κοντογιάννη)

Ποδηλασία 3

Γιάννης Ταμουρίδης (ποδηλασία δρόμου)

Xρήστος Βολικάκης (ποδηλασία δρόμου)

Περικλής Ηλίας (ορεινή ποδηλασία)

Ξιφασκία 2

Βάσω Βουγιούκα

Κατερίνα Κοντοχριστοπούλου

Πινγκ πονγκ 1

Παναγιώτης Γκιώνης

Πάλη 1

Μαρία Περβολαράκη

Tζούντο 2

Ηλίας Ηλιάδης

Ρομάν Μουστόπουλος

Δειτε επισης

Back to top
Το Soundtrack της Πόλης
Athens Voice 102.5