Αναζήτηση ταινίας

  • Νέες ταινίες
  • Όλες οι ταινίες
  • Κατηγορία
  • Κινηματογράφοι
  • Περιοχές
  • Βαθμολογια
  • Trailers

6ο Horrorant Film Festival «Νύχτες Τρόμου»

Πρωτοτυπος τιτλος: 6ο Horrorant Film Festival «Νύχτες Τρόμου»
Ειδος: Τρόμου
6ο Horrorant Film Festival «Νύχτες Τρόμου»

Πέμπτη 9

Αίθουσα 1
18.30 Τέρατα (Γκίντενς Κο, 2017)
20.30 Freaks (Ζακ Λιπόβσκι & Άνταμ Μπ. Στάιν, 2018)
22.30 Κακοποίηση (Ερίκ Ζαβαλά, 2018)
Αίθουσα 2
18.30 Η Επανένωση (Έρικ Μπλούμκβιστ, 2018)
20.30 Βαθύς Ύπνος (Λουτσιάνο Ονέτι, 2013)
22.30 Δυο Φορές Εσύ (Σαλομόν Ασκενάζι, 2018)

Παρασκευή 10

Αίθουσα 1
18.00 Η Πλεκτάνη (Ντανιέλ Αουγκούστο)
20.00 Scopophilia (Ναταλία Λαμπροπούλου & Ηλέκτρα Αγγελετοπούλου)
21.40 Κάθε Φορά που Πεθαίνω (Ρόμπι Μάικλ, 2019)
23.30 Οι Γείτονες (Τσάβα Κάρτας, 2018)
Αίθουσα 2
18.00 Σκοτώστε τον Μπεν Λικ (Ερβάν Μαρινόπουλος, 2018)
20.00 Το Ξόρκι (Αμίτ Ντουμπέι, 2018)
21.40 Η Νύχτα του Μεγάλου Τελικού (Σόρεν Γιούλ Πέτερσεν, 2018)
23.30 Τραύμα (Λούσιο Ρόχας, 2017)

Σάββατο 11

Αίθουσα 1
18.00 Φορτίο (Μπρούνο Γκασκόν, 2018)
20.10 Φύγετε (Λούνα Γκουαλάνο, 2018)
22.00 Τα Παιδιά των Λύκων (Άντριαν Πάνεκ, 2018)
11.40 Ορκίζομαι! (Ντάνιελ Ρόμπινς, 2018)
Αίθουσα 2
18.00 Τελευταίο Ξημέρωμα (Γουέν Ρεν, 2019)
20.00 Ρομίνα (Ντιέγκο Κόεν, 2018)
21.40 Ζωντανοί (Ρομπ Γκραντ, 2018)
23.30 Κακοποίηση (Ερίκ Ζαβαλά, 2018)

Κυριακή 12

Αίθουσα 1
18.00 Σκοτώστε τον Μπεν Λικ (Ερβάν Μαρινόπουλος, 2018)
20.00 Οδηγός Ψυχών (Ίλια Σ. Μαξίμοβ, 2018)
22.00 Το Σπίτι των Πτωμάτων (Τσαντ Άρτσιμπαλντ)
23.40 Ζωντανοί (Ρομπ Γκραντ, 2018)
Αίθουσα 2
18.00 Η Πλεκτάνη (Ντανιέλ Αουγκούστο, 2019)
20.00 Οι Γείτονες (Τσάβα Κάρτας, 2018)
22.00 Μετά το Λήθαργο (Μαρκ Καρετέ, 2018)
23.40 Λάθος Δρόμος (Λούσιο Ρόχας, 2015)

Δευτέρα 13

Αίθουσα 1
18.30 Ο Τελευταίος Σέρβος της Κροατίας (Πέντραγκ Λιτσίνα, 2019)
20.30 Abrakadabra (Λουτσιάνο & Νικολάς Ονέτι, 2018)
22.30 Μαριονέτες για Σκότωμα (Σόνι Λαγκούνα & Τόμι Βίκλουντ, 2018)
Αίθουσα 2
18.00 Δυο Φορές Εσύ (Σαλομόν Ασκενάζι, 2018)
20.30 Το Ξόρκι (Αμίτ Ντουμπέι, 2018)
22.30 Φορτίο (Μπρούνο Γκασκόν, 2018)

Τρίτη 14

Αίθουσα 1
18.00 Μετά το Λήθαργο (Μαρκ Καρετέ, 2018)
20.00 Η Νύχτα του Μεγάλου Τελικού (Σόρεν Γιούλ Πέτερσεν, 2018)
22.30 Φύγετε (Λούνα Γκουαλάνο, 2018)
Αίθουσα 2
18.30 Αδιέξοδο (Ντανιέλ ντε Βέγκα, 2018)
20.30 Η Υπεράσπιση (Ντάιν Σαίντ, 2018)
22.30 Η Επανένωση (Έρικ Μπλουμκβιστ, 2018)

Τετάρτη 15

Αίθουσα 1
18.30 Απιστία (Λούσιο Ρόχας, 2014)
20.30 Φεστιβάλ Τρόμου (Όουεν Έγκερτον, 2018)
22.30 Μήνας του Μέλιτος (Ντιέγκο Κοέν, 2015)
Αίθουσα 2
18.30 Scopophilia (Ναταλία Λαμπροπούλου & Ηλέκτρα Αγγελοπούλου)
20.30 Το Στοιχειωμένο Κτήριο (Ντιέγκο Κόεν, 2014)
22.30 Φραντσέσκα (Λουτσιάνο Ονέτι, 2015)

6ο Horrorant Film Festival «Νύχτες Τρόμου» poster
Back to top
Το Soundtrack της Πόλης
Athens Voice 102.5